EN
Strona główna Wydarzenia
Akcja społeczna: wkręć się w wolontariat!

Akcja społeczna: wkręć się w wolontariat!

Data wydarzenia: 2021-08-14 - 2021-08-15
Miejsce: SIEDZIBA ORGANIZATORA, Żeromskiego 36, Kielce 25-370
Organizator: Regionalne Centrum Wolontariatu w Kielcach
melanie-lim-nd3wung16fo-unsplash.jpg

Pandemia koronawirusa sprawiła, że wiele osób zaangażowało się w wolontariat. Załoga i Wolontariusze Regionalnego Centrum Wolontariatu w Kielcach chcą zachęcić kolejnych Ochotników do zaangażowania długoterminowego. Poprzez cykl wywiadów z Wolontariuszami i Koordynatorami Korpusu Solidarności chcemy wspólnie promować ideę wolontariatu długoterminowego, któremu przyświeca hasło ,,Pomagaj nie raz, a cały czas”.

 

Regionalne Centrum Wolontariatu w Kielcach serdecznie zaprasza na akcję społeczną naszych Wolontariuszy i Koordynatorów, którzy zechcą podzielić się swoimi doświadczeniami w udziale w Programie i wezmą udział w filmie promującym Korpus Solidarności! Film będziemy nagrywać podczas naszych wydarzeń, tj. pikniki integracyjne, szkolenia, spotkania w ramach Korpusu Solidarności.

 

Start: 14 sierpnia (sobota), o godzinie 14, podczas Pikniku Integracyjnego „BeActive-BeHappy”!

Miejsce: Dolina Silnicy, Kielce

 

Zapisy: liczba miejsc jest ograniczona, liczy się kolejność zgłoszeń oraz doświadczenie wolontariackie. W jaki sposób zgłosić chęć uczestnictwa w filmie? Prosimy o wiadomość mailową na adres : kontakt@centrumwolontariatu.eu

 

Koordynatorka akcji: Magdalena Buczyńska (magdalena.buczynska15@gmail.com)

 


Akcja społeczna dofinansowana jest przez Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Programu Wspierania i Rozwoju Wolontariatu Długoterminowego na lata 2018 – 2030 Korpus Solidarności.