EN
Strona główna Wydarzenia
Aktywne metody pracy z dziećmi: warsztaty dla...

Aktywne metody pracy z dziećmi: warsztaty dla wolontariuszy

Data wydarzenia: 2022-03-12 -
Miejsce: Gminny Ośrodek Kultury, Nowinka 26A, Nowinka 16-304 
Organizator: Centrum Aktywności Społecznej PRYZMAT w Suwałkach
artem-kniaz-dqgmhzeio7g-unsplash-min-1.jpg

Centrum Aktywności Społecznej PRYZMAT w Suwałkach we współpracy z Fundacją Teen Ranch Polska w Kopanicy zaprasza wolontariuszy do udziału w warsztatach „Aktywne metody pracy z dziećmi”. Uczestnicy warsztatów poznają aktywne metody i techniki w pracy z dziećmi oraz rozwiną umiejętności organizowania i prowadzenia gier i zabaw oraz zajęć tematycznych dla dzieci. Zapoznają się z ofertą programu Korpus Solidarności, poznają przykłady akcji wolontariatu na rzecz dzieci, realizację akcji w praktyce, etapy organizacji akcji wolontariackich oraz przykłady gier i zabaw dla dzieci.

 

Do udziału zachęcamy wolontariuszy z terenu woj. podlaskiego, którzy ukończyli 13 lat. Warsztaty skierowane są do różnych grup odbiorców: młodzieży szkolnej, osób dorosłych, seniorów.

 

Start: 12 marca (sobota), w godz.: 16:10 – 19:10

Miejsce: Gminny Ośrodek Kultury, Nowinka 26A, 16-304 Nowinka

 

Prowadząca: Justyna Łempicka - Przewodnicząca Zarządu Fundacji Teen Ranch Polska, nauczyciel, Coach, socjoterapeutka, działaczka społeczna z długoletnim doświadczeniem.

 

Organizatorzy oferują: bezpłatne atrakcyjne szkolenie i poczęstunek.

Istnieje możliwość zwrotu kosztów dojazdu do wysokości biletów autobusowych, osobom spoza Nowinki – należy zgłosić taką potrzebę przed działaniem.

 

UWAGA! Warunkiem uczestnictwa w działaniach jest rejestracja w Systemie Obsługi Wolontariatu.

 

Liczba miejsc ograniczona, liczy się kolejność zgłoszeń. Zgłoszenia telefoniczne i informacje dodatkowe – Anna Ruszewska, kom. 501 838 987.

 


Warsztaty sfinansowano przez Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Rządowego Programu Wspierania i Rozwoju Wolontariatu Długoterminowego na lata 2018 – 2030.