EN
Strona główna Wydarzenia
Debata wolontariacka: Rola wolontariatu w czasie...

Debata wolontariacka: Rola wolontariatu w czasie pandemii. Wyzwania i wnioski.

Data wydarzenia: 2021-11-09 -
Miejsce: Szkoła Podstawowa nr 1, Leopolda Staffa 7, Kielce 25-410
Organizator: Diecezjalne Centrum Wolontariatu w Kielcach
ru-recovery-ministries-zauftgiwc0e-unsplash-mi.jpg

Diecezjalne Centrum Wolontariatu w Kielcach zaprasza  koordynatorów wolontariatu, opiekunów Szkolnych Kół Caritas wraz z delegacją dwóch uczniów na debatę wolontariacką dotyczącą roli wolontariatu w czasie w pandemii. Będzie okazja do wymiany spostrzeżeń i doświadczeń oraz podzielenia się dobrymi praktykami.

 

Naszymi gośćmi będą:

Agnieszka Jaksa – to inicjatorka i założycielka grupy wolontarystycznej „Agrafka” z Pabianic. Kobieta z wielkim uśmiechem i jeszcze większym sercem. Pełna ciepła, siły i optymizmu.

Karolina Dragan – absolwentka dziennikarstwa na UAM w Poznaniu, na co dzień koordynatorka wolontariatu w Centrum Wolontariatu Caritas w Poznaniu. Praca jest dla niej nie tylko pasją, ale i sensem życia.

Kacper Idzik – koordynator wolontariatu hospicyjnego Hospicjum Caritas w Miechowie. Optymista, lider z uśmiechem na twarzy.

 

Start: 9 listopada (wtorek), w godz.: 11:30 – 14:00

Miejsce: Szkoła Podstawowa nr 1, ul. L. Staffa 7 w Kielcach

 

 


Debata sfinansowana przez Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków “Korpus Solidarności” – Program Wspierania i Rozwoju Wolontariatu Długoterminowego na lata 2018-2030.