EN
Strona główna Wydarzenia
Minigranty i bony na działania i rozwój dla...

Minigranty i bony na działania i rozwój dla wolontariuszy: woj. pomorskie

Data wydarzenia: 2021-10-08 - 2021-11-30
Miejsce: WOJ. POMORSKIE, Pl. Solidarności 1/3.35, Gdańsk 80-863
Organizator: Regionalne Centrum Wolontariatu w Gdańsku
adobestock-434293148-1-min.jpeg

Jesteś wolontariuszem i masz pomysł na działanie wolontariackie lub rozwój osobisty, ale brak Ci funduszy na jego realizację? A może współpracujesz z wolontariuszami, którzy mają głowę pełną pomysłów i do ich realizacji potrzebują odrobiny wsparcia? Regionalne Centrum Wolontariatu w Gdańsku zaprasza do konkursów na minigranty o bony edukacyjne!

 

GRANTY NA DZIAŁANIA

 

Wnioski mogą składać zespoły wolontariuszy, którzy chcą zrealizować własne pomysły oddolnych działań wolontariackich na terenie woj. pomorskiego.

Czytaj więcej tutaj

 

BONY EDUKACYJNE NA ROZWÓJ

 

Możecie je wykorzystać na dowolnie wybrane działanie o charakterze edukacyjnym i rozwojowym, które pomoże Wam nie tylko pogłębić Wasze umiejętności i kompetencje lub zakupić niezbędne pomoce edukacyjne, ale także rozwinąć Wasze pasje i zainteresowania. Wszystko z myślą o docenieniu najbardziej aktywnych i wypełnieniu wolontariatu nową energią do działań społecznych.

Czytaj więcej tutaj

 

UWAGA! Nabór trwa do 30 listopada, ale wnioski przyjmowane są i rozpatrywane w trybie ciągłym, więc – kto pierwszy, ten ma większe szanse na zgarnięcie środków! Nie zwlekaj!