EN

II Forum Wolontariatu

 

Druga odsłona Forum Wolontariatu Korpusu Solidarności przed nami! W tym roku, wyjątkowo, przychodzimy do Was w formule online. Bądźcie z nami już 14 grudnia!

 

II Forum Wolontariatu to wyjątkowa okazja do rozmowy o aktualnym stanie i możliwych kierunkach rozwoju wolontariatu w Polsce zarówno dla wolontariuszy, jak i organizatorów wolontariatu oraz wszystkich osób, które mają lub chcą mieć wpływ na kształt wolontariatu w Polsce. Podczas wydarzenia chcemy stwarzać możliwość wymiany doświadczeń oraz poszukiwania inspiracji w realizacji działań ochotniczych dla naszych uczestników.

 

W tym roku głównymi tematami poruszanymi podczas Forum będą: działanie wolontariackie w czasie restrykcji związanych z pandemią COVID-19, motywacja wolontariuszy oraz ewaluacja działań. W panelach dyskusyjnych i warsztatach wezmą udział przedstawiciele organizacji pozarządowych, instytucji świadczących pomoc potrzebującym, administracji publicznej i świata nauki. 

 

Co czeka uczestników?

Podczas Forum zaplanowaliśmy porządną dawkę wiedzy i doświadczeń z różnych płaszczyzn wolontariackich, a wśród nich:

  • 2 debaty tematyczne z ekspertami,
  • 2 sesje warsztatowe,
  • łącznie 11 prowadzących i panelistów,
  • wolontariat w czasie pandemii, skuteczna komunikacja i promocja, zmagania z wyzwaniami
    ... a wiele więcej - w programie!

 

ZAPISY NA II FORUM WOLONTARIATU TRWAJĄ DO 14 GRUDNIA, GODZ. 10:00, NATOMIAST NA WARSZTATY Z LIMITEM MIEJSC DO WYCZERPANIA MIEJSC.

 

Nie czekajcie i zapiszcie się już dziś!

 

PROGRAM WYDARZENIA

 

FORMULARZ REJESTRACYJNY

 

Do wirtualnego zobaczenia!


A jak było rok temu na I Forum Wolontariatu? Zobaczcie sami!