Fundacja Amicus Universitatis Nicolai Copernici zaprasza do udziału w projekcie "3Maj się"! Inicjatywa jest efektem pracy wolontariuszy Fundacji, będących studentami Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Projekt został zakwalifikowany do realizacji w ramach konkursu „Mini-granty na inicjatywy wolontariacie Korpusu Solidarności” organizowanego przez Kujawsko-Pomorską Federacja Organizacji Pozarządowych.

Laureaci konkursu uzyskane w ten sposób fundusze przeznaczają na realizację szeregu aktywności. Bardzo atrakcyjnych i niezwykle twórczych. Dzięki nim można poznać skuteczne sposoby walki ze stresem, dowiedzieć się jak w nagłej sytuacji udzielić pierwszej pomocy lub po prostu odprężyć się na lekcji jogi. Bez względu na motywację serdecznie zapraszamy do udziału w cyklu 3 spotkań przygotowanych przez wolontariuszy, które odbędą się 9, 12 i 14 maja.

  • Jak wygląda harmonogram spotkań?
    9 maja - godz. 15:30-18:30, Uniwersyteckie Centrum Sportowe UMK, ul. Świętego Józefa
    17 maja - szkolenie z zakresu udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej.
    12 maja - godz. 16:30-18:30, Instytut Psychologii UMK, ul. Jurija Gagarina 39 - wykład nt. skutecznych sposobów i technik radzenia sobie ze stresem z praktycznym warsztatem dr Ewy Ratajczak.
    14 maja - godz. 10:00-11:00, Uniwersyteckie Centrum Sportowe, ul. Świętego Józefa 17 -  joga relaksacyjna.

Uczestnictwo w spotkaniach jest w pełni BEZPŁATNE, a zdobyta wiedza oraz umiejętności zostaną z Wami na całe życie. Spotkania zostaną przeprowadzone przez
doświadczonych specjalistów, którzy z pasją wprowadzą Was we wszystkie powyższe zagadnienia. Nie pozostaje nam nic innego, jak zaprosić Was do zapisów przez
internetowy formularz:
- https://forms.gle/DXbeCRr72i7VLXX49
- szkolenie z zakresu udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej
- https://forms.gle/Fum7rQYGhUocDJjz7 - wykład z praktycznym warsztatem
- https://forms.gle/u35CsdQwfesefuve7 - joga relaksacyjna

Na wszystkie wydarzenia obowiązuje limit miejsc!