Na obóz  zgłosiła się blisko setka chętnych! Spośród nich wybraliśmy 30 pełnoletnich wolontariuszy Korpusu Solidarności z całego kraju, których w dniach 10-15 lipca 2023 gościliśmy w Dworku nad Pilicą/Wólce Magierowej. Wraz z nimi przeżyliśmy nie tylko ciekawe zajęcia edukacyjne dla wolontariuszy, ale również integrację i aktywności w terenie.

Innowacyjne, niezbędne, pełne inspiracji, świetnie zorganizowane i stwarzające przestrzeń do nawiązania wielu znajomości mających zaowocować rozwijaniem ogólnopolskiej sieci wolontariatu. Campus Wolontariat 2023 - tegoroczne spotkanie wyjazdowe, którego celem jest integracja uczestników, wymiana doświadczeń, zdobycie nowej wiedzy oraz oczywiście wypoczynek - cieszył się ogromną popularnością a wielu uczestników zapowiadało chęć udziału w kolejnej edycji tej formy nagrody, złożonej z pracy i wypoczynku, wolontariuszy.

Tym, którzy nie byli, pozostaje wierzyć na słowo, że towarzyszyły nam świetna pogoda i wakacyjne nastroje, uwiecznione przez uczestników w postaci ekscytujących relacji w mediach społecznościowych! Tymczasem wybraliśmy ujęcia najlepsze z najlepszych i z radością odświeżamy wspomnienia warsztatów, spotkań ze specjalistami, spływu kajakowego malowniczą Pilicą... Zapraszamy na krótki film (kliknij obrazek i włącz dźwięk), na którym uchwycono najważniejsze i najatrakcyjniejsze momenty.