• Data wydarzenia
  • Organizator Fundacja Fundusz Lokalny Ziemi Biłgorajskiej
  • Kategoria Inne
  • Miejsce Dom w Nasutowie LUBELSKIE, Biłgoraj ul. 3-go Maja 47/17

Fundacja Fundusz Lokalny Ziemi Biłgorajskiej organizuje wizytę studyjną w „Domu w Nasutowie” dla przedstawicieli organizacji pozarządowych i instytucji publicznych działających w różnych obszarach życia społecznego, zainteresowanych współpracą z wolontariuszami.

Celem wizyty będzie zapoznanie się z działalnością „Europejskiego Domu Spotkań – Fundacji Nowy Staw”, który prowadzi wiele inicjatyw społecznych i ma na celu budowanie społeczeństwa obywatelskiego. Pracownicy ww. organizacji podzielą się z uczestnikami wizyty swoją wiedzą i doświadczeniem z zakresu kompetencji społecznych, zarządzania, pracy zespołowej czy metod pozyskiwania funduszy. Ponadto „Fundacja Nowy Staw” prowadzi „Europejskie Centrum Współpracy Młodzieży”, w ramach którego pomaga wolontariuszom pozyskać środki na działania. Wizyta w Nasutowie będzie doskonałą okazją do poszerzenia własnych horyzontów, wymiany doświadczeń i nowych inspiracji do działań.

Osoby zainteresowane udziałem i możliwością skorzystania z oferty Programu Korpus Solidarności zapraszamy do kontaktu z biurem Fundacji FLZB – Centrum Rozwoju Wolontariatu

e-mail: flzb@lbl.pl

tel. 572 603 592

Wyjazd 25 sierpnia br.