EN
Strona główna Wydarzenia
Akcja społeczna dla Schroniska w Rytlowie

Akcja społeczna dla Schroniska w Rytlowie

Data wydarzenia: 2021-11-23 -
Miejsce: Schronisko Rytlów, Rytlów 33, Rytlów 26-234
Organizator: Regionalne Centrum Wolontariatu w Kielcach
pexels-sergey-okhrymenko-1676912-min.jpg

Los zwierząt nie jest Ci obojętny? Chciałbyś wesprzeć działania Schroniska w Rytlowie? Dołącz do nas i pojedź z nami na wyjazdowy wolontariat do Rytlowa w ramach Akcji Społecznej! Regionalne Centrum Wolontariatu w Kielcach serdecznie zaprasza Wolontariuszy, którzy zechcą zaangażować się w prace porządkowe, wyprowadzenie psów i promocję adopcji bezdomnych zwierząt.

 

Wszystkich, którzy chcą wesprzeć Schronisko, prosimy o przekazywanie koców oraz specjalistycznych karm dla psów do Centrum Wolontariatu do 22.11.2021 r.

Wolontariuszom, którzy zechcą wziąć czynny udział w działaniach na rzecz zwierząt, zapewniamy transport, posiłek i koszulki, a także gadżety promocyjne.

 

Start: 23 listopada (wtorek), wyjazd o godz. 9:00 spod RCW w Kielcach

Miejsce: Rytlów, 26-234 Słupia

 

Zapisy: liczba miejsc jest ograniczona, liczy się kolejność zgłoszeń oraz doświadczenie wolontariackie. W jaki sposób zgłosić chęć uczestnictwa w akcji? Prosimy o wiadomość mailową na adres : kontakt@centrumwolontariatu.eu 

 

Kontakt do Koordynatora: Magdalena Buczyńska (magdalena.buczynska15@gmail.com)

 


Akcja społeczna dofinansowana jest przez Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Programu Wspierania i Rozwoju Wolontariatu Długoterminowego na lata 2018 – 2030 Korpus Solidarności.