EN
Strona główna Wydarzenia
Akcja społeczna: zakładki dla szkolnej gromadki

Akcja społeczna: zakładki dla szkolnej gromadki

Data wydarzenia: 2021-07-23 -
Miejsce: SIEDZIBA ORGANIZATORA, Adama Próchnika 7, Łódź 90-001
Organizator: Regionalne Centrum Wolontariatu w Łodzi
sigmund-tjxotqtur8o-unsplash.jpg

Miniony rok szkolny był trudny dla uczniów, nauczycieli i rodziców. Zmiany w obostrzeniach i nauka zdalna były niewątpliwie wyzwaniem dla wszystkich. Jednak mamy nadzieję, że po wakacjach wszystko wróci do normalności. Regionalne Centrum Wolontariatu „Centerko” serdecznie zaprasza na akcję społeczną tworzenia zakładek do książek!

 

Z okazji 1-go września chcemy obdarować uczniów ciekawymi, kolorowymi, własnoręcznie wykonanymi zakładkami do książek, dodającymi otuchy na nowy rok szkolny 2021/2022. Każda z wykonanych zakładek będzie niepowtarzalna, a taki prezent na pewno przyda się dzieciom. Nasze dzieła powędrują do Szkół Podstawowych, Świetlic Środowiskowych i Domów Dziecka.

 

Zapraszamy Was do wspólnego tworzenia!

 

Start: 23 lipca (piątek), w godz. 17:30 - 19:00.

Miejsce: spotykamy się w Stowarzyszeniu Pomost (ul. Próchnika 7, I piętro, wejście bramą).

Wszystkie artykuły plastyczne będą zapewnione na miejscu.

 

Wolontariusze, którzy z różnych przyczyn nie chcą/nie mogą pojawić się na spotkaniu stacjonarnym, mogą skorzystać z opcji odbioru materiałów w ustalonym terminie i samodzielnie wykonać zakładki w domu.

 

Zapisy: liczba miejsc jest ograniczona, liczy się kolejność zgłoszeń. Wstęp na spotkanie wyłącznie dla osób zapisanych przez formularz dostępny tutaj

 

Koordynatorka akcji: Aleksandra Łuczak (ola@centerko.org)

 


Akcja społeczna dofinansowana jest przez Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Programu Wspierania i Rozwoju Wolontariatu Długoterminowego na lata 2018 – 2030 Korpus Solidarności.