EN
Strona główna Wydarzenia
Autodiagnoza potrzeb organizacji, a współpraca z...

Autodiagnoza potrzeb organizacji, a współpraca z wolontariuszami z biznesu [SPOTKANIE DLA KOORDYNATORÓW]

Data wydarzenia: 2020-10-27 -
Miejsce: WYDARZENIE ONLINE, ul. Nowolipki 9b, Warszawa 00-151
Organizator: Stowarzyszenie Centrum Wolontariatu w Warszawie
pexels-julia-m-cameron-4145190.jpg

Stowarzyszenie Centrum Wolontariatu, Regionalny Partner Korpusu Solidarności serdecznie zaprasza na lokalne spotkanie dla koordynatorów: Autodiagnoza potrzeb organizacji, a współpraca z wolontariuszami z biznesu.

 

Celem spotkania będzie określenie i skonkretyzowanie obszarów, w których organizacja potrzebuje wsparcia ze strony wolontariuszy z biznesu.

Podczas spotkania przeanalizujemy obszary, które warto wziąć pod uwagę planując współpracę. Organizacje zdefiniują swoje zasoby oraz słabe strony w tych obszarach. Pozwoli im to na skonkretyzowanie potrzeb, na które mogą odpowiedzieć wolontariusze. Zakładamy aktywny udział osób z organizacji, ponieważ oprócz wstępu teoretycznego będziemy pracować z wykorzystaniem prostego narzędzia do autoanalizy.

 

Start: 27 października (wtorek), godz.: 10:00 - 13:00

 

Spotkanie odbędzie się na platformie ZOOM, osoby, które się zgłoszą przed szkoleniem otrzymają na maila link do spotkania. Udział w szkoleniu jest bezpłatny.

 

Formularz do zapisów znajdziecie TUTAJ

 

Prowadząca: Katarzyna Bryczkowska - Trenerka Rady Europy, coacherka, doradczyni kluczowa i biznesowa w OWES przy Stowarzyszeniu BORIS.

 

 


Więcej informacji na: https://wolontariat.waw.pl/news-4094/