EN
Strona główna Wydarzenia
Wizyta studyjna w schronisku dla zwierząt

Wizyta studyjna w schronisku dla zwierząt

Data wydarzenia: 2021-05-29 -
Miejsce: INFORMACJE U ORGANIZATORA, Noniewicza 91, Suwałki 16-400
Organizator: Centrum Aktywności Społecznej PRYZMAT w Suwałkach
alin-luna-8lfpxm6abrk-unsplash.jpg

Centrum Aktywności Społecznej PRYZMAT serdecznie zaprasza na wizytę studyjną w schronisku Cyganowo w Sejnach. Działanie adresowane do osób, które pragną pomagać innym i rozpoczynają swoją przygodę z wolontariatem, a także już działających społeczników.

 

Wolontariusze odbędą spacery z podopiecznymi schroniska. Dowiedzą się m.in. jak funkcjonuje Pensjonat dla zwierząt Cyganowo, jak wygląda współpraca z samorządem lokalnym, jaką rolę pełnią służby w przypadku zgłoszenia przestępstwa znęcenia się nad zwierzętami, jakie są przyczyny bezdomności, poznają metody pomocy indywidualnej, kwestie związane z adopcją.

 

Start: 29 maja (sobota) 2021r., godz. 9:00 – 13:00

Miejsce: Pensjonat dla zwierząt „Cyganowo” Czesław Anzel, ul. Mickiewicza 44, Sejny

 

Organizatorzy zapewniają: przejazd na trasie Suwałki – Sejny, Sejny – Suwałki, poczęstunek oraz zaświadczenie.

 

Liczba miejsc ograniczona. Liczy się kolejność zgłoszeń. Zgłoszenia telefonicznie: 87 565 02 58 lub e-meilem: wolontariat@pryzmat.org.pl Każda osoba otrzyma telefoniczne potwierdzenie udziału w wizycie. Informacje dodatkowe – Anna Ruszewska.

 


Działanie sfinansowane przez Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Programu Wspierania i Rozwoju Wolontariatu Długoterminowego na lata 2018 – 2030.