Wizyta studyjna w Stowarzyszeniu Tratwa

Data wydarzenia: 2021-11-25 -
Miejsce: Centrum Kultury Akademickiej i Inicjatyw Lokalnych, Tramwajowa 1-3, Wrocław 51-621
Organizator: Fundacja Centrum Aktywności Twórczej w Lesznie
czasoprzestrzen-home-1.jpg

Fundacja Centrum Aktywności Twórczej serdecznie zaprasza na wizytę studyjną, podczas której zainspirujemy organizatorów wolontariatu do poszukiwania innowacyjnych rozwiązań.

Czy wiecie, że...

• Działalność w Stowarzyszeniu Tratwa kierowana jest do różnych grup wiekowych: dzieci, młodzieży, studentów, dorosłych, lokalnych mieszkańców, rodzin, seniorów, a także do środowisk naukowych, biznesowych,organizacji pozarządowych, uczelni, kościołów oraz związków wyznaniowych?
  • Stowarzyszenie prowadzi działania w zakresie: kultury i edukacji, działań sportowo-rekreacyjnych, promocji tolerancji i zdrowego stylu życia oraz postaw proekologicznych i prospołecznych?

Start: 25 listopada (czwartek)

Miejsce: Centrum Kultury Akademickiej i Inicjatyw Lokalnych CZASOPRZESTRZEŃ w Zajezdni Dąbie (Tramwajowa 1-3, Wrocław)

Podczas spotkania przedstawiciele instytucji przedstawią nam w aktywny sposób, jak powstała inicjatywa, jak pracują z wolontariuszami krajowymi i międzynarodowymi, w jaki sposób są tworzone inicjatywy i udaje się z pełnym sukcesem utrzymać zadowolony zespół, rozwijać organizację oraz posiadać wystarczające środki na jej utrzymanie.

Organizator zapewnia: dojazd z Leszna oraz poczęstunek.

Zapisy pod adresem mailowym: wiktoriafundacjacat@gmail.com.