EN
Strona główna Wydarzenia
Wolontariat kompetencyjny – jak firma może...

Wolontariat kompetencyjny – jak firma może dzielić się czasem i umiejętnościami swoich pracowników?

Data wydarzenia: 2020-09-30 -
Miejsce: WYDARZENIE ONLINE, ul. Nowolipki 9b, Warszawa 00-151
Organizator: Centrum Wolontariatu w Warszawie
szkolenie-on-liner.jpg

O ile zostanie wolontariuszem czy wolontariuszką jest dostępne dla każdej chętnej osoby, tak przekazywanie umiejętności zawodowych przez pracowników i pracowniczki firmy wymaga nieco więcej przygotowań.

 

W czasie debaty porozmawiamy, jak zorganizować wolontariat kompetencyjny w firmie, jakie korzyści przyniosła taka forma wsparcia organizacji pozarządowej i czym różni się od zwykłego wolontariatu pracowniczego.

 

Debata odbędzie się w formie on-line 30.09.2020 (środa), godz. 10.00-12.00.

 

W debacie udział wezmą:

Grzegorz Skibiński – Dyrektor Personalny w Citi Handlowy, współzałożyciel think tanku HR Influencers, członek Executive Education Advisory Board na Akademii Leona Koźmińskiego.

Iwona Miller – Koordynatorka Wolontariatu w Hospicjum Onkologicznym im. św. Krzysztofa. Posiada wieloletnie, bogate doświadczenia w zarządzaniu zespołem i koordynacji pracy wolontariuszy.

Jacek Siadkowski - Przedsiębiorca społeczny działający w branży Tech4Good. Założyciel Gerere, agencji grywalizacji społecznych i Goodivision, platformy do zarządzania wolontariatem pracowniczym.

 

Debatę poprowadzi Mirella Panek-Owsiańska –  moderatorka zajmująca się łączeniem biznesu z III sektorem, CSR-em, komunikacją społeczną, fundraisingiem.

 

Prosimy o zapisy poprzez formularz dostępny TUTAJ.

 

Przed spotkaniem każda zapisana osoba otrzyma na link do spotkania na adres e-mail. Spotkanie będzie realizowane on-line przy pomocy aplikacji zoom, do której wystarczy komputer lub telefon z dostępem do Internetu. Aplikacja nie wymaga wnoszenia żadnych opłat.

 

Wydarzenie na Facebooku pod tym LINKIEM.