EN
Strona główna Wydarzenia
Wolontariat w kulturze - szkolenie dla...

Wolontariat w kulturze - szkolenie dla wolontariuszy

Data wydarzenia: 2021-08-31 -
Miejsce: Teen Ranch Polska, Kopanica 28A, Kopanica 16-304
Organizator: Centrum Aktywności Społecznej PRYZMAT w Suwałkach
krists-luhaers-atpwnyndjnm-unsplash-1-1.jpg

Centrum Aktywności Społecznej PRYZMAT w Suwałkach zaprasza wolontariuszy do udziału w szkoleniu „Wolontariat w kulturze”. Szkolenie adresowane jest do osób, które pragną działać w obszarze kultury i chcą rozpocząć swoją przygodę z wolontariatem, a także już działających społeczników.

 

Uczestnicy szkolenia zapoznają się m.in. z ofertą programu Korpus Solidarności, poznają zagadnienia związane z wolontariatem w obszarze kultury, prawa i obowiązki wolontariusza, przykłady akcji wolontariatu i działania w dziedzinie kultury, realizację akcji w praktyce, etapy organizacji akcji wolontariackich. Uczestnicy szkolenia rozwiną umiejętności pomocne w działaniach w wolontariacie.

 

Start: 31 sierpnia (wtorek) 2021 r., godz. 9:00 - 12:00

Miejsce: Fundacja Teen Ranch Polska, Kopanica 28A

 

Prowadząca:

Justyna Łempicka - Przewodnicząca Zarządu Fundacji Teen Ranch Polska, nauczyciel, Coach, socjoterapeutka, działaczka społeczna z długoletnim doświadczeniem.

 

Organizatorzy zapewniają: bezpłatne i ciekawe zajęcia, poczęstunek, zaświadczenie oraz przejazd na trasie Suwałki – Kopanica, Kopanica – Suwałki.

 

Zapisy: Liczba miejsc ograniczona. Liczy się kolejność zgłoszeń. Zgłoszenia telefonicznie: 87 565 02 58 lub e-meilem: wolontariat@pryzmat.org.pl. Każda osoba otrzyma telefoniczne potwierdzenie udziału w szkoleniu. Informacje dodatkowe – Anna Ruszewska.

 


Szkolenie sfinansowano przez Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Programu Wspierania i Rozwoju Wolontariatu Długoterminowego na lata 2018 – 2030 Korpus Solidarności.