EN
Strona główna Wydarzenia
Wolontariat w organizacjach strażniczych...

Wolontariat w organizacjach strażniczych [SPOTKANIE BRANŻOWE]

Data wydarzenia: 2021-05-15 -
Miejsce: INFORMACJE U ORGANIZATORA, Noniewicza 91, Suwałki 16-400
Organizator: Centrum Aktywności Społecznej PRYZMAT w Suwałkach
linkedin-sales-solutions-4rvbjoqwerk-unsplash.jpg

Centrum Aktywności Społecznej PRYZMAT serdecznie zaprasza na lokalne spotkanie branżowe „Wolontariat w organizacjach strażniczych”.

Spotkanie skierowane jest do liderów, kierowników, dyrektorów, zarządców organizacji, opiekunów Szkolnych Kół Wolontariatu oraz innych osób, które podejmują decyzje w instytucji/organizacji lub zajmują się wolontariatem. Zarówno do osób z doświadczeniem, jak również i tych, którzy dopiero chcą wprowadzić wolontariat w organizacji.

 

Start: 15 maja (sobota), godz. 16:15 – 19:15

 

W celu zarezerwowania miejsca prosimy o kontakt telefoniczny na nr telefonu: +48 600 881 572.

 

Miejsce: Pustelnia Sękalik (Osmola 109, gmina Dziadkowice), subregion bielski w woj. podlaskim

 

Ze względu na stan epidemii, spotkanie odbywa się niewielkiej grupie (do 9 osób), w plenerze, z zachowaniem zasad bezpieczeństwa (dystans, dezynfekcja).

Warunkiem uczestnictwa jest rejestracja organizacji/instytucji w Systemie Obsługi Wolontariatu na www.korpussolidarnosci.gov.pl

 

Prowadząca:

Katarzyna Kamecka-Lach - doświadczona animatorka i trenerka. Specjalizuje się w tematyce niepełnosprawności i wolontariatu integracyjnego. Od 2019 r. trenerka w Korpusie Solidarności. Inicjatorka i koordynatorka PełnoAktywnego Centrum Wolontariatu, które skupia wolontariuszy i organizacje z Subregionu Bielskiego. Prezeska Stowarzyszenia „Centrum na Wschodzie”, które działa na rzecz równych praw osób z niepełnosprawnościami i w tym zakresie podejmuje działania strażnicze.  


Lokalne spotkanie branżowe organizowane jest w ramach zadania „Regionalne Partnerstwo dla Wolontariatu, sfinansowanego przez Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Programu Wspierania i Rozwoju Wolontariatu Długoterminowego na lata 2018 – 2030”.