EN
Strona główna Wydarzenia
Rola informacji zwrotnej w pracy wolontariusza...

Rola informacji zwrotnej w pracy wolontariusza [SZKOLENIE ROZWIJAJĄCE DLA WOLONTARIUSZY]

Data wydarzenia: 2020-10-27 -
Miejsce: WYDARZENIE ONLINE, ul. Nowolipki 9b, Warszawa 00-151
Organizator: Stowarzyszenie Centrum Wolontariatu w Warszawie
roman-synkevych-5wj2giysifa-unsplash.jpg

Stowarzyszenie Centrum Wolontariatu w Warszawie serdecznie zaprasza na szkolenie rozwijające dla wolontariuszy: Rola informacji zwrotnej w pracy wolontariusza.

 

Wolontariat opiera się na relacjach międzyludzkich, których nieodłączną częścią jest komunikacja. Jako wolontariusze komunikujecie się z odbiorcami swoich działań, z koordynatorami wolontariatu, ze sobą nawzajem. Stajecie wtedy przed możliwością wyrażenia swojego zdania o przeróżnych sprawach z zakresu wolontariatu i nie tylko. Mówiąc krótko: przekazujecie informację zwrotną na jakiś temat. Tylko jak zrobić to w taki sposób, aby jak najpełniej wyrazić swoje odczucia i przemyślenia (zarówno te miłe, jak i te być może mniej miłe dla odbiorcy), zbudować porozumienie, umocnić relację z rozmówcą oraz przygotować grunt do wyciągnięcia konstruktywnych wniosków na przyszłość? Wspólnie poszukamy odpowiedzi na te pytania!

 

Start: 27 października (wtorek), godz.: 14:00 - 16:30

 

Szkolenie odbędzie się na platformie ZOOM, osoby, które się zgłoszą przed szkoleniem otrzymają na maila link do spotkania. Udział w szkoleniu jest bezpłatny.

 

Formularz do zapisów znajdziecie TUTAJ

 

Prowadząca: Katarzyna Osior-Szot - ekspertka ds. wolontariatu, menedżerka projektów społecznych, trenerka kompetencji komunikacyjnych. Doktorantka w Instytucie Języka Polskiego UW. Współpracuje jako edukator z Fundacją Języka Polskiego, należy do Polskiego Stowarzyszenia Mentoringu.

 

 


Więcej informacji na: https://wolontariat.waw.pl/news-4128/